Viena iš svarbiausių kiekvienos sėkmingos elektroninės tiesioginės rinkodaros kampanijos prielaidų yra siunčiamo elektroninio laiško profesionali išvaizda. Ji ne tik turi užtikrinti įmonės ar prekės ženklo įsimintinumą, bet ir išsiskirti iš didelio srauto kasdien gaunamų elektroninių laiškų. Nesvarbu kokį elektroninį naujienų, reklamos, pranešimų, sveikinimų laišką siųstumėte savo klientams, mūsų profesionalūs dizaineriai sukurs tokį grafinį laiško šabloną, kuris atitiks Jūsų lūkesčius.

Pats kūrybos procesas yra toks: Jūs pateikiate bendrą kuriamam elektroniniam laiškui ir visai kampanijai iškeltų tikslų apibūdinimą bei medžiagą: įmonės logotipą, naudojamas spalvas, pageidaujamus šriftus ir kitą, Jūsų manymu, būtiną tokio laiško kūrimui grafinę medžiagą. Gavę medžiagą, sukurtume porą el. laiško šablono dizaino variantų ir suderinę galutinius pageidavimus, įkeltume šabloną į Jūsų eTarget sistemos profilį. Įkėlus šabloną, ateityje Jums nereikės kiekvienąkart rūpintis el. laiško išvaizda – galėsite skirti daugiau laiko įdomaus turinio kūrimui.

Pavyzdžiai:

renault-mockup.png vm-ware-mockup.png

aimedsolutions-mockup.png

Nesvarbu, ar jūs jau turite ir idėja, kaip jūsų šablonas turi atrodyti, ar ne, mes galime dizaino šablonus pagal Jūsų įmonės / organizacijos grafinio dizaino ir savo tikslus.